25 червня 2026, 08:52
Вечір вишуканої музики об'єднав в одну емоційну історію абсолютно різні епохи та характери. У програмі прозвучали твори митців, внесок у музичну культуру яких важко переоцінити: Ф. Мендельсона, В. Сильвестрова, Е. Елгара та Р. Шумана. Їхні шедеври розчиняють межі часу та створюють тендітний простір спілкування з вічністю.
Особливим відкриттям вечора став молодий талановитий контрабасист Антон Гулько – випускник фахового коледжу імені М. В. Лисенка й учень одного з провідних музикантів KODA В’ячеслава Єзерського.
Концерт KODA став своєрідним підсумком творчого шляху та винятковим подарунком для справжніх поціновувачів високого мистецтва.
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Олег Тищик.
Програму представляла Катерина Юрченко.
Підпишіться, щоб отримувати листи.